VAG

USA, Německo, Chile, Rusko, Čína, Spojené arabské emiráty nebo Omán - kromě Antarktidy není světadíl, na který by v rámci mezinárodní skupiny VAG nebyly dodány české armatury z Hodonína. Naše uzavírací klapky najdete na vodní elektrárně v Ekvádoru, protipožární hydranty na letištích v Německu, stovky membránových regulačních ventilů v Dubaji a okolí – armatury z Jižní Moravy jsou používány na celém světě. Právě díky mezinárodním zkušenostem Vám při řešení technického problému dokážeme skutečně poradit a následně dodat armatury, které svojí kvalitou důstojně reprezentují český fortel v zahraničí.

Zobrazit jako Grid List
Seřadit podle
Zobrazit na stránku

Poklop BEV

Poklop k zabudování do terénu, kde tvoří ohraničený prostor pro víko BEV Od- a zavzdušňovací soupravy a umožňuje tak odvětrávání / nasávání vzduchu.
Cena na dotaz

Šoupátko EKO PLUS

Měkkotěsnicí šoupátko s nestoupajícím vřetenem pro použití ve vodárenských a průmyslových aplikacích.
Cena na dotaz

Podzemní hydrant HYDRUS DN100

Podzemní hydrant DN 100 s jednoduchým nebo dvojitým uzávěrem a optimalizovaným dvojitým odvodněním. Hydrant je zabezpečen patentovaným bezpečnostním blokováním ovládací sestavy pro případ neodborné manipulace.
Cena na dotaz

Podzemní hydrant HYDRUS DN80

Podzemní hydrant s jednoduchým nebo dvojitým uzávěrem a optimalizovaným dvojitým odvodněním. Hydrant je zabezpečen patentovaným bezpečnostním blokováním ovládací sestavy pro případ neodborné manipulace.
Cena na dotaz

Nadzemní hydrant NOVA

Nadzemní hydrant s dvojitým uzávěrem, optimalizovaným odvodněním a definovaným místem lomu. Hydrant je zabezpečen patentovaným bezpečnostním blokováním ovládací sestavy pro případ neodborné manipulace.
Cena na dotaz

Zemní teleskopická souprava PATENT AT

Teleskopická zemní souprava pro ovládání šoupátek zakopaných v zemi.
Cena na dotaz