STORA

STORA reprezentuje významné evropské výrobce stavebních prvků pro kanalizaci a infrastrukturu.

Se svým sídlem a logistickým zázemím v České republice poskytujeme svým zákazníkům ze střední a východní Evropy optimální podmínky pro pružnou, spolehlivou a dlouhodobou spolupráci.

Našimi zákazníky jsou především specializované velkoobchody s výrobky pro inženýrské sítě a velkoobchody se stavebninami. Spolupracujeme také se správci kanalizací, povodí i komunikací. Poskytujeme odborný servis a technickou podporu projektantům a stavebníkům. 

 

Více informací o společnost naleznete na https://stora.cz/cz/o-nas 

Zobrazit jako Grid List
Seřadit podle
Zobrazit na stránku

Odvodňovací žlab SELF 100/1m s litinovým roštem B125

Žlaby STORA-DRAIN Self vyrobené z polymerbetonu jsou ideální pro odvodnění chodníků, příjezdových cest do garáží a soukromých parkovišť. Žlaby jsou k dispozici ve třídách A15 a B125. Žlaby jsou dostupné ve světlých šířkách 100, 150, 200 mm a v délkách 1 nebo 0,5 m. Všechny žlaby se spojují systémem pero-drážka. Široká nabídka krycích roštů je vhodná pro nejrůznější použití.
820 Kč bez DPH

Odvodňovací žlab LIGHT 100/1m rošt pozink A15

Žlaby STORA-DRAIN Light H110 vyrobené z polypropylénu jsou lehké žlaby bez spádu dna určené pro použití okolo rodinných domů a v zahradách. Žlaby s výškou 110 mm poskytují větší hydraulickou kapacitu, což společně s odolnou robustní konstrukcí dělá z tohoto žlabu jedničku ve své třídě. Všestrannost jejich použití rozšiřuje nabídka kvalitních roštů z pozinkované oceli a polypropylenu. K dodání je také kryt s podélnou štěrbinou určený k zadláždění. Všechny žlaby mají vytvarovaný svislý odtok DN 110 mm, který lze v případě potřeby vyřezat a napojit na kanalizaci.
300 Kč bez DPH