O firmě

Plastmont Bureš, s.r.o.Plastmont Bureš, s.r.o.Plastmont Bureš, s.r.o.Plastmont

Jsme rodinná, ryze česká obchodní společnost se specializací na dodávky materiálů pro výstavbu, rekonstrukce a opravy kanalizačních a vodovodních sítí. Firmu založil v roce 1990 pan Alois Bureš.

V roce 1998 byla podnikatelská činnost fyzické osoby transformována na společnost s ručením omezeným pod názvem PLASTMONT BUREŠ s.r.o.

Působíme na celém území České republiky a dodávky zboží zajišťujeme kromě centrály ve Starém Městě prostřednictvím konsignačních skladů. Více než 30 let dodáváme našim zákazníkům kvalitní materiály předních světových a evropských dodavatelů, kteří jsou zárukou kvality, se schválenými certifikacemi a prohlášením o shodě. V oboru se řadíme mezi největší společnosti v České republice.

Naší největší předností a konkurenční výhodou jsou skladové zásoby, které nám umožňují okamžitě reagovat na potřeby našich zákazníků a především kvalitní obchodní tým, který svou ochotou, vstřícností a odbornou zdatností dokáže nabídnout našim zákazníkům jak z řad firem tak fyzických osob maximální péči a odborný servis.

Konsignační sklady

Dodávky zboží zabezpečujeme taktéž pomocí konsignačních skladů umístěných po celé České republice.

Plastmont Bureš, s.r.o. Plastmont Bureš, s.r.o. Plastmont Bureš, s.r.o. Plastmont Bureš, s.r.o.

Cílem naší společnosti je maximální uspokojení potřeb zákazníků zkušenými pracovníky firmy,
a to za nízké ceny s vysokou kvalitou a v krátkých dodacích lhůtách.