KONTI HIDROPLAST

Konti Hidroplast je makedonská exportně orientovaná společnost na výrobu PE (polyetylenových) a PP (polypropylenových) trubek.

Obec Gevgelija, ve které společnost sídlí , se nachází v jižní Makedonii a byla založena v roce 1975 jako malý závod na výrobu nástrojů a prvků ze vstřikovaných plastů.

Po úspěšném startu podpořeném zkušenostmi z úspěšně realizovaných projektů v Makedonské republice je dnes naše společnost exportně orientovaná a 95% svých výrobků exportuje na mezinárodní trhy.

Kromě zkušeností přispěla k přístupu na mezinárodní trhy naše široká škála produktů a špičková kvalita, podle všech mezinárodně uznávaných standardů. Náš současný výrobní program pokrývá všechny oblasti použití: trubky a hadice pro vodovodní systémy, kanalizační systémy, PE a PP šachty, trubky pro dopravu plynu a ropných produktů, trubky a hadice pro ochranu telekomunikačních kabelů, drenážní systémy a armatury všech rozměrů , které se rovněž pohybují od minimálního průměru 12 mm až po 2000 mm.

Konti Hidroplast se dostal do povědomí trhu kvalitními dodávkami a neustálým uplatňováním flexibility v provozu, což je velmi důležité v odvětví, kde je náročnost řízení všech procesů poměrně vysoká.

Jedním z klíčových faktorů udržitelnosti navzdory tvrdé konkurenci jsou neustálé reinvestice do inovativních technologií a sledování všeobecného technologického pokroku.

Kombinace všech těchto klíčových faktorů přispívá k tomu, že Konti Hidroplast hraje důležitou roli na domácím i zahraničním trhu se stálou přítomností všech velkých i menších infrastrukturních projektů.