Plastmont Bureš, s.r.o.

Plastmont Bureš, s.r.o.

Plastové šachty KACZMAREK


Šachty DIAMIR 315, DIAMIR 400, DIAMIR 425

Díky různým sestavám jednotlivých částí mají kanalizační šachty široké použití při stavbě kanalizačních systémů sanitárních i dešťových. Mohou být použity na cestách s velkým i malým silničním provozem, na zelených plochách i plochách zavlažovaných.

Výhody šachet z PVC-U a PP:

  • lehká montáž
  • možnost plynulého nastavení výšky šachty
  • zaručená těsnost
  • odolnost proti korozi
  • v poměru k tradičním betonovým šachtám snižuje teleskopická konstrukce investiční náklady

Šachta DIAMIR 315 - více informací

DIAMIR 315 Šachtové dno PP s hrdly pro připojení hladkostěnných rour, šachtová roura korugovaná PVC o jmenovitém průměru 315 mm. Teleskop se skládá z teleskopické roury hladkostěnné, z těsnění pro připojení do korugované šachtové roury a litinového poklopu. Namísto teleskopu může být na horním konci šachtové roury nainstalován betonový konus s betonovým nebo litinovým poklopem popřípadě PP poklop umístěný přímo do šachtové roury.

 

 


Šachta DIAMIR 400 - více informací

DIAMIR 400 Šachtové dno PP s hrdly pro připojení hladkostěnných rour nebo korugovaných rour K2-Kan, šachtová roura hladkostěnná PVC o jmenovitém průměru 400 mm. Teleskop se skládá z teleskopické roury hladkostěnné, z manžety pro přopojení do hladkostěnné šachtové roury a litinového poklopu. Namísto teleskopu může být na horním konci šachtové roury nainstalován betonový konus s betonovým nebo litinovým poklopem popřípadě PP poklop umístěný přímo na šachtovou rouru. Jestliže je nutné může být do šachty nainstalován další vtok a to pomocí korunkového vrtáku a „in-situ“ těsnění.

 


Šachta DIAMIR 425 - více informací

DIAMIR 425 Šachtové dno PP s hrdly pro připojení hladkostěnných rour nebo korugovaných rour K2-Kan, šachtová roura korugovaná PP o jmenovitém průměru 425 mm. Teleskop se skládá z teleskopické roury hladkostěnné, z těsnění nebo manžety pro přopojení do korugované šachtové roury a litinového poklopu. Namísto teleskopu může být na horním konci šachtové roury nainstalován betonový konus s betonovým nebo litinovým poklopem popřípadě PP poklop umístěný přímo na šachtovou rouru. Jestliže je nutné může být do šachty nainstalován další vtok a to pomocí korunkového vrtáku a „in-situ“ těsnění.

 


Šachta DIAMIR 600 - více informací

DIAMIR 600 Části šachty - šachtové dno se vstupy pro roury hladké KG nebo korugované K2-KAN. Roura prodlužovací z PP o prům. 600 mm a adaptér teleskopický a poklop litinový. Adaptér teleskopický je tvarovka z PP, které dolní část je roura hladkostěnná o venkovním průměru 600 mm a vkládá se do roury prodlužovací korugované 600/683. Horní část adaptéru je přizpůsobena pro vložení litinového poklopu. Mezi šachtové části se vkládá těsnění. Do šachtového dna je možné přidat další přípojku pomocí navrtávací odbočky k IN-SITU.

 


Šachta DIAMIR 1000 - více informací

DIAMIR 1000 Části šachty - šachtové dno se vstupy pro roury hladké KG nebo korugované K2-KAN. Šachtové mezikusy se skládají z prstenců PP vevnitř opatřenými stupadly. Třetí část je konus redukovaný PP 1000/600, betonový prstenec a litinový poklop. Mezi šachtové části se vkládá těsnění. Do šachtového dna je možné přidat další přípojku pomocí navrtávací odbočky k IN-SITU.Plastmont Bureš, s.r.o.

velkoobchod

VODA - KANALIZACE
686 03 Staré Město

 

Šachty z PVC a PP pro vnější kanalizaci:   Kaczmarek