Bohm - extruplast

Společnost Böhm - extruplast s. r. o. byla založena v roce 2001 sloučením společností Böhm-Plast,s r.o. a Böhm-extrutec, s r.o.  Pro sídlo společnosti byla zvolena obec Krajková, která se nachází v západní části Karlovarského kraje. Areál firmy byl upraven pro instalaci výrobní technologie a rozšířen o skladové plochy. Zkušební provoz výrobní linky probíhal na podzim roku 1998.  Ještě téhož roku začala výroba kabelových chrániček Koruflex a Koruhard. Pro rozšíření prodejního sortimentu byla v roce 2001 zahájena výroba drenážních rour Korudrain. V současnosti využíváme k výrobě chrániček a drenáží dvou plně vybavených výrobních linek, jejichž součástí je též balící zařízení.  Od roku 2016 vyrábíme potrubí Airflex , které se používá ve vzduchotechnice . Zaujímáme významné místo v dodávkách drenážních systémů, kabelových chrániček a ostatních komodit na trhu v ČR.

Zobrazit jako Grid List
Seřadit podle
Zobrazit na stránku

Drenáž flexibilní KORUDRAIN (PE)

Drenážní trubky KORUDRAIN jsou flexibilní drenážní trubky s vysokou mechanickou a chemickou odolností, vyrobené z PE dle normy DIN 4262-1. Balení 50m u DN200 balení pouze 45m!!!!
1 876 Kč s DPH

Kabelová chránička KORUFLEX

Kabelové ochranné dvouplášťové trubky Koruflex, Koruhard mají širokou škálu použití. Nejvíce při výstavbě energetických a telekomunikačních celků. Dale také jako záložní kabelovody pro pozdější využití. Díky vysoké materiálové odolnosti vůči agresivním látkám je jejich použití možné i v chemickém průmyslu. Balení 50m.
3 328 Kč s DPH